.

.

26 Компјутери Роденден Злато и Нане Роденден Украси, Злато Ѕвезда Гарланд, Среќен Роденден Банер, Ткиво Хартија Меки Цвет Пом Poms Латекс Балони Лето Партија, Девојки,

26 Компјутери Роденден Злато и Нане Роденден Украси, Злато Ѕвезда Гарланд, Среќен Роденден Банер, Ткиво Хартија

мислење на клиентот:

DEN 2032.80
Достапност
Во достапна форма

Пакетот содржи 1x СРЕЌЕН РОДЕНДЕН банер, 20 Компјутери 10" Нане Балони, 4 Парчиња 10" Нане Ткиво Пом Poms, 1 Злато Ѕвезда Гарланд.Партијата украси за полнење има инструкција да се соберат чекор по чекор .Ние се обезбеди детални инструкции за пом пом.Многу лесно да се работи и décor роденден свадба партија, голем избор на лето партија или роденден резерви.Квалитетот среќен роденден банер со балони е добар начин за да го прослават, исто така совршена декорација за добредојде на гостите.РОДЕНДЕН УКРАСИ СИТЕ-ВО-ЕДНО ПАКУВАЊЕ има сите лица потрошен материјал во една кутија.Кликнете на за да направи роденден на повеќе атрактивни, верувајте тоа ќе стане вашиот најдобар избор.Одберете го и вие не ќе го жалам.ГАРАНЦИЈА - 100% Квалитетот задоволство да се гарантира.Бесплатен замена за дефекти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите