.

.

Multicolor, Тенџере Носителот Ткаење Циклуси за 10 Про Loom (Црвено)

Multicolor, Тенџере Носителот Ткаење Циклуси за 10 Про Loom (Црвено)

мислење на клиентот:

DEN 345.12
Достапност
Во достапна форма

Сопствени направени 10" циклуси за поголем големина potholder наѕира!Околу 116 циклуси по торба.Направени со 100% Памук предиво и казна Lycra филамент да даваат еластичност.Овие се квалитетни циклуси за вашиот potholder loom.Никој од оние најлон циклуси кои се намали на мал плоштад кога ќе завршите, и се топи во само навестување на топлина.Овие направи здрав подарок квалитет potholders.Со широк избор на бои, можете да одговара на било какви кујна украси За нова поголем големина loom, овие potholder ткаење циклуси се направи заврши носителот на нешто над 8" плоштад.Секоја кеса има доволно циклуси да ткаат 2 полна големина potholders.Боите варираат од монитор за следење, и тешко е да се добие некоја фотографија или скенирани слики да се покаже вистинската боја.Фотографиите на оваа страница само може да ви даде претставување на вистински бои.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите