.

.

Sonnet Thunderbolt Кабел – Thunderbolt Кабел (Машки да Машки 1 m Црна TCB-тб-1 m 1 m 10Gbit/S; 10 Gbit/s, Црна)

Sonnet Thunderbolt Кабел – Thunderbolt Кабел (Машки да Машки 1 m Црна TCB-тб-1 m 1 m 10Gbit/S; 10 Gbit/s, Црна)

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Sonnet tcb-тб-1 м.Конектор 1 : Машки.Конектор 2 : Машки.Кабел Должина : 1 m.Други карактеристики : Квантитет на пакет : 1 компјутер (s) Производ боја : Black Connector 1 : Male Connector 2 : Male Cable должина : 1 m Data трансфер стапка (макс) : 10 Gbit/s.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите