.

.

AIPING 320ML Симпатична Кафе Вакуум Колби Термос Нерѓосувачки Челик Патување Пијат Шише за Вода Thermoses Чаши И Чаши Drinkware (Капацитет : 320ml, Боја : Злато)

AIPING 320ML Симпатична Кафе Вакуум Колби Термос Нерѓосувачки Челик Патување Пијат Шише за Вода Thermoses Чаши

мислење на клиентот:

DEN 675.36
Достапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки челик чај нето.Производ капацитет : 350ml.Боја : Злато, Сребро Пурпурна Зелена.Големина : 7cm во дијаметар и 14cm во висина. [Купот на телото] Внатре 304 надвор 201 од не ' рѓосувачки челик + pc покритие + 304. Пакување : 50 парчиња во тетрапак, секоја чаша се спакувани во боја кутија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите