.

.

Симпатична Бебе Мрзливост Ракчиња Спортови на Вода во Шишиња со Слама Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Чува Топли и Ладни за Деца Возрасни Патување

Симпатична Бебе Мрзливост Ракчиња Спортови на Вода во Шишиња со Слама Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Спортски изолирани шише за вода со слама усна.На ажурирани спорт шише за вода е направен од двојно ѕидови Храна Одделение 18/8 нерѓосувачки челик за трајни производи за заштита и подобра изолација. 100% BPA free капак е течење доказ дури и потресен тоа.Голем отворање дизајн е лесно да се пополни со коцки мраз и чиста.Се повлече за да пие вода и да се поттикнат да го заклучите за leakproof транспорт.Пријателски широк јамка се справи со дизајн го прави лесен за транспорт и носат за време на спортски активности.Соодветен капацитет 600 ML Вакуум Изолирани Колба 10.8(Инчи) H x 2.8(Инчи)В. Многу лесно да се пополни дали на работа/училиште или спорт.Вашиот оди да спорт шише за тимски спортови, фитнес центар, или на патување.Лесно се вклопуваат во шише за вода во вашиот велосипед кафез, ранец џеб, или во купот на носителот.Двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик за подобро вакуум изолација.Држи топло до 12 часа и чува ладно до 24 часа.Ве молиме да забележите да НЕ пијат топли пијалаци над 60°C/140°F од слама, може да предизвика scald.Стилски ткаеше изолирани шише за вода за деца и возрасни.Подарок за момчиња и девојчиња за роденден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста итн.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви послужи.Ви посакувам среќен шопинг ден!.Нашето Ветување : Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со високо квалитетни, ефективни производи и подобри услуги.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви послужи.Ви посакувам среќен шопинг ден!За Шише за Вода : 0 Содржи груби хемикалии за вашата здрава вода за пиење.Ве молиме НЕ користете слама да се пие топла зовриена вода за да спречите изгореници.Држи топло до 12 часа и ладна до 24 часа.Ве молиме НЕ го местото на шише за вода во отворен пламен, микробранова печка, или индукција шпорет за директно загревање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите