.

.

Inhomer Црвени Очила Панда Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла Спорт Вода Колба, Двојно Ѕидови, се Задржи Топло или Ладно

Inhomer Црвени Очила Панда Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла

мислење на клиентот:

DEN 288.00
Достапност
Во достапна форма

Совршена големина : 17 унца/500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца и возрасни да се користи.Тие се, исто така, совршено се вклопуваат во вашиот автомобил купот на носителот.Чувајте пијалаци ладни & жешка : да се Чува вашите пијалаци мраз ладно за 24 часа и топла за 12 часа во рамките на нашите високо врши изолирани шише за вода.На Колба е направен од двојно ѕидови од не ' Рѓосувачки челик кој е 100% BPA free и нетоксичен.Тоа никогаш не ќе го оставам некој метален вкус или ' рѓа.Пиење повеќе вода со ова шише за вода, погоден за секоја спортски активности, работа, училиште и било сценарио во вашиот секојдневен живот.Совршена како подарок за пријателите и семејството—песна едни со други напредокот и да се направи остане хидриран забавна активност!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите