.

.

М. А. Р International Ltd. Пондериран Половината Појас Тежина Обука Вежбање Опрема Сенка Бокс Опрема Текстил Облека 5Lbs

М. А. Р International Ltd. Пондериран Половината Појас Тежина Обука Вежбање Опрема Сенка Бокс Опрема Текстил

мислење на клиентот:

DEN 1432.80
Достапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Одличен за постигнување на поинтензивна тренингот.Идеален за изградба и зголемување на вашата издржливост за време на тренинг и фитнес.Прилагодливи Лепенка за да се обезбеди сит се вклопуваат со пена за амортизирање обезбедува удобност.Достапни тежини 3lbs, 5lbs, и 7lbs.Направени од одличен квалитет neoprene материјал.Пондериран Половината Појас е составен од одличен квалитет neoprene материјал.Контура пена амортизирање обезбедува поместена удобност за lumbar и половината области.Тоа е одличен за постигнување на поинтензивна тренингот.Со прилагодливи Лепенка за да се обезбеди сит се вклопуваат.Идеален за изградба и зголемување на вашата издржливост за време на тренинг и фитнес.Бојата зависи од достапноста на АКЦИИ.Достапни тежини 3lbs, 5lbs, и 7lbs.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите