.

.

UnderTech Тајна Оригиналниот Бенд Стомак

UnderTech Тајна Оригиналниот Бенд Стомак

мислење на клиентот:

DEN 667.68
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тешки Еластична.Направен во САД.Пакет должина : 4.826 cm.Пакет ширина : 11.176 cm.Пакет висина : 12.954 cm.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.Стомакот Бендот е најпознатите разноврсна и повеќето удобно начин на прикривање на располагање.Можете да го носат во речиси секоја ситуација!Дали ви се облекуваат за канцеларија или да оди во теретана, Стомакот Бенд може да биде таму, целосно сокриени и подготвени!Тоа е направено во САД на тешки еластична со велкро затворање.Таа има две ambidextrous слотови : една за автоматски пиштол и една за револвер.Тоа е 6-инчен џеб кој се крие важни документи, пари, кредитни картички, како и слот за резервни списание.Тоа функционира одлично со средни и мали рамка револвери и полуавтоматски пиштоли.Тоа е сликата со Глок 19 и лесно ќе се сместат полна големина Глок 17, 22 дури и Глок 21 & е сите мини Glocks.Таа дури и ќе работи со сите популарни самоодбрана пиштоли, вклучувајќи 1911 година, SIGs и Beretta.Можете да дискретно и удобно да се скрие вашиот пиштоли под различни маици и џемпери.Оваа holster е целосно огледа во Сокриени Носат Видеа.Големини се мерат со половината, во инчи : XS : 24-27 СМ : 28-32 MD : 33-36 LG : 37-40 XL : 41-45 2 X : 46-52 3 X : 52-60 Оригиналниот Стомак Бенд е направен во САД на тешки еластична со велкро затворање.Таа има две ambidextrous слотови : еден за полуавтоматски пиштол и една за револвер.Тоа е 6-инчен џеб кој се крие важни документи, пари, кредитни картички, како и слот за резервни списание.Тоа функционира одлично со средни и мали рамка револвери и полуавтоматски пиштоли.Тоа е сликата со Глок 19 но лесно ќе се сместат полна големина Глок 17, 22, 21 и сите мини Glocks одговара, како и.Таа дури и ќе работи со сите популарни самоодбрана пиштоли, вклучувајќи 1911 година, SIGs и Beretta.Можете да дискретно и удобно да се скрие вашиот пиштоли под различни маици и џемпери.Произведено во САД, 4" Хируршки Одделение Еластична, машина перат.Како Да се Грижи За Вашиот Стомак Бенд : Машина за миење со ладна вода.Лежеше рамна или висат да се исуши.Не собори сува.Не користите ткаенина омекнувач.Произведено во САД, 4" Хируршки Одделение Еластична, машина перат.Како Да се Грижи За Вашиот Стомак Бенд : Машина за миење со ладна вода.Лежеше рамна или висат да се исуши.Не собори сува.Не користите ткаенина омекнувач.Произведено во САД, 4" Хируршки Одделение Еластична, машина перат.Како Да се Грижи За Вашиот Стомак Бенд : Машина за миење со ладна вода.Лежеше рамна или висат да се исуши.Не собори сува.Не користите ткаенина омекнувач.Произведено во САД, 4" Хируршки Одделение Еластична, машина перат.Како Да се Грижи За Вашиот Стомак Бенд : Машина за миење со ладна вода.Лежеше рамна или висат да се исуши.Не собори сува.Не користите ткаенина омекнувач.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите