.

.

Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема, £ 10 Пакет со Pullup Бар, Мулти-Цел Брадата До Повлече До Тренингот Бар за Вратата Дома Тренингот Опрема

Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема, £ 10 Пакет со Pullup Бар, Мулти-Цел Брадата До Повлече До Тренингот

мислење на клиентот:

DEN 1454.40
Достапност
Во достапна форма

Тежини тренингот опрема е совршен за кардио и тежина обука, се зголемува интензитетот и ефикасноста на вашиот тренингот.Aduro Спорт се повлече до лентата за вратата одговара на повеќето вратата рамки дома помеѓу 27" 32" широк и до 6.3" дебели, може да има и до 300 кг.Adurance пондерирана вест додава дополнителна отпорност рамномерно да телесна тежина, тоа нема да се лизга и слајд во текот на сите активности.Оваа вежба бар, исто така може да се користи за да се подобри други тренингот искуства; вклучувајќи push ups-от, седат прозорци, и сосови, за да ја зајакне својата целиот горниот дел од телото.Ние дизајниран Adurance тежина елеци за мажи, жени или деца со прилагодливи пред појас и мека neoprene материјал за удобност.Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема.Пондериран Вест Обука Опрема - се Зголемат силата и отпорот за користење на нашата Пондерирана Вест.Дизајниран за вашата удобност и е совршен за вашата кардио или губење на обука за да се зголеми ефикасноста и интензитетот на вашиот тренингот.Работат надвор од дома со Aduro Спорт се Повлече До Бар, лесно да се соберат и да го инсталирате на здрав бар на било стандардна големина рамка на врата.Различни cushioned пена костец ви даде повеќе опции за вежбање на целото тело и сила на вашите мускули.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите