.

.

Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 14lbs Телесна Тежина Вест Пакет со Вратата Седат До Вежба Бар, Прилагодлив Засилен Челик со Поместена Глуждот Бар, Одговара на

Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 14lbs Телесна Тежина Вест Пакет со Вратата Седат До Вежба Бар, Прилагодлив

мислење на клиентот:

DEN 1631.52
Достапност
Во достапна форма

Тежини тренингот опрема е совршен за кардио и тежина обука, се зголемува интензитетот и ефикасноста на вашиот тренингот.Се прилагодува на 4 висина нивоа за да се вклопи во која било врата, едноставно се стегне стегачот се додека седат-up бар е обезбедено во место.Adurance пондерирана вест додава дополнителна отпорност рамномерно да телесна тежина, тоа нема да се лизга и слајд во текот на сите активности.Компактен и пренослив, совршена за домашни патување или за работа лесно и лесен за инсталација.Ние дизајниран Adurance тежина елеци за мажи, жени или деца со прилагодливи пред појас и мека neoprene материјал за удобност.Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема.Пондериран Вест Обука Опрема - се Зголемат силата и отпорот за користење на нашата Пондерирана Вест.Дизајниран за вашата удобност и е совршен за вашата кардио или губење на обука за да се зголеми ефикасноста и интензитетот на вашиот тренингот.Aduro Спорт Вратата Седат До Вежба Бар, Прилагодлив Засилен Челик со Поместена Глуждот Бар, Совршен за Домашна Работа, или Патување - Одговара на Секоја Врата.Поместена пена-опфатени глуждот бар обезбедува максимизиран стабилност, контрола и удобност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите