.

.

Легура Тетоважа Имајќи за Ротари Тетоважа Машина Професионални Тетоважа на Машински Делови Тетоважа Лагер Shader Делови

Легура Тетоважа Имајќи за Ротари Тетоважа Машина Професионални Тетоважа на Машински Делови Тетоважа Лагер Shader

мислење на клиентот:

DEN 208.56
Достапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на алуминиум, високиот квалитет на гаранции долго serice живот.Направен од висок квалитет на алуминиум, високиот квалитет на гаранции долго serice живот.Специјално дизајнирани тетоважа лого, cam тркала за ротари тетоважа машини со сидро род drie.Нудиме професионална опрема за тетоважа уметници.Купи оваа тетоважа камп за вашата тетоважа машина, тоа ќе биде добра замена за стари или скршени.Компактни димензии и мала тежина.Можете лесно може да се купи десетина од овие лежишта како замена. 1. Висок квалитет гарантира долг животен век. 2. Тоа е специјално дизајнирана за СТЕЛТ ротари тетоважа машина. 3. Нудиме професионално ниво опрема за тетоважа ентузијасти. 4. Направени од високо квалитетни алуминиумски и издржливи во употреба. 5. Добра замена за вашите стари или скршени еден.

Клучни карактеристики

Item Type:
Tattoo Bearing
Material:
Alloy
Item Color:
As Pictures Shown
Length:
Approx. 3.4 cm / 1.3 inch
Bearing Size:
Approx. 2 mm / 0.07 inch
Package Weight:
Approx. 7 g / 0.2 oz
Package Include:
1 * Tattoo Bearing :

Им се допаѓа и на купувачите