.

.

ЖУ-CL Тетоважа Комплет, Трајна Шминка PMU Силен Мотор Тетоважа Ротари Пенкало Пиштол Машина Додатоци за Тетоважа Уметник Тетоважа Резерви (Боја : Црвена)

ЖУ-CL Тетоважа Комплет, Трајна Шминка PMU Силен Мотор Тетоважа Ротари Пенкало Пиштол Машина Додатоци за Тетоважа

мислење на клиентот:

DEN 2227.20
Достапност
Во достапна форма

Брзина : 12 V/10500 RPM.Одговара за сите стил тетоважи.Ново училиште,старата школа,поставата,боење,лесен за употреба.Што го прави идеален за уметници кои бараат целосна контрола во Текот на тетоважа постапки.Зголемување на издржливоста и продираат во кожата.Дизајн Флексибилен и Лесен за секој стил. -Нето Тежина : 194g Machine Должина : 122mm Machine Дијаметар : 35mm Working Напон : 5-12 VStroke Должина : 3.5 mm-Тетоважа напојување е многу лесно да се поврзете и да се задржи машина работи стабилна.Оваа тетоважа подарок сет погоден за сите тетоважа уметници(стартер и професионален) и тетоважа видови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите