.

.

Labconco Гумена Тапа - Големина #1 - (Пакување од 6) 216L2

Labconco Гумена Тапа - Големина 1 - (Пакување од 6) 216L2

мислење на клиентот:

DEN 439.20
Достапност
Во достапна форма

Различни Прилики : Одлична за Наука Партија декорација,Роденден или Свадба Партија,училница лабораторија,чување монистра за изработка на накит,goodie кеси,бања сол ампули за Божиќ подароци,gumball цевки за Нова Година,бонбони цевки за ноќта на Вештерките,прекрасни деца си играат резерви.Големина на : 1. Топ Дијаметар : 19mm.Дното Дијаметар : 14mm.Должина : 25мм.Црна гума тапа.Цврст, редовни должина.За сите општи лабораториски и други значења.Димензии се во согласност со NBS спецификации.Големина на : 1, Горниот Дијаметар : 19mm, Дното Дијаметар : 14mm, Должина : 25мм.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите