.

.

Мексиканскиот Mariachi Charro Ноќта На Вештерките Костим Жените Резервоарот Врвот

Мексиканскиот Mariachi Charro Ноќта На Вештерките Костим Жените Резервоарот Врвот

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

100% памук, полиестер.Собори сува.Извонредна ткаенина квалитет!симпатична мексиканската костим за жените - класичен тенк врвот за на мексиканската партија.Мексиканскиот mariachi charro ноќта на вештерките жените резервоарот врвот.На mariachi костим е голема како ноќта на вештерките костим и dia de los muertos костим - денот на мртвите облека или како cinco de mayo облека.Службен tstars стока.Мексиканската резервоарот врвот за жените е направен од 57% памук, 38% полиестер, 5% spandex џерси.Печатени во САД.Машина мие - Миење на внатрешноста во ладна вода, собори сува на ниска топлина.Висат сушење се препорачува.Не пегла на графички себе за да се обезбеди траен печати.Tstars ноќта на Вештерките колекција нуди најкул rib кафез Xray скелет отпечатоци, лесно ноќта на Вештерките носии, тиква лице кошули и плашлив дух дуксери!.Голем ноќта на Вештерките подарок за дечко, сопруг, татко, брат, син или пријател.Смешни ноќта на Вештерките кошули, резервоар врвот и дуксери за жени со смешни бременоста соопштение кошула колекција.Лесно фенер маици, скелет X-ray маици или черепи дуксери за вашиот ноќта на Вештерките партија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите