.

.

2 Пакет Тенџере Закачалки за Кујнски Ѕид, Bethom 16.5 Инчен Нерѓосувачки Челик Грб Багажник со 7 Отстранлив Куки, Тенџере и Пан Полици Железнички Бар, Лажица Капак Прибор

2 Пакет Тенџере Закачалки за Кујнски Ѕид, Bethom 16.5 Инчен Нерѓосувачки Челик Грб Багажник со 7 Отстранлив

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик и здрав железо со силна носивоста, до 66lbs.Обложени со еко-пријателски мат боја, анти-корозија и анти- ' рѓа.На класична црна изгледаат совршено се совпаѓа вашиот дом со стил.Уникатен Дизајн.Секое тенџере решетката е опремен со 7 подвижен куки дека може да се движи лево и десно.Секој затворен кука не само што може да се претвори 360 степени, но, исто така, се осигура дека кука нема да падне, кој е безбеден и сигурен.Широка Примена : Голема помошници за да се среди вашиот готвење лонци, тави, лажици, капаци, Кригла и други садови во кујната.Исто така, можете да инсталирате во спалната соба, дневна соба, купатило, гаража и на други места да се откажам облека, капи, крпи, накит, растенија и др.Лесен за Инсталација : Ова Тенџере закачалка треба да се drilled и инсталиран со приложените навртки.Можете да го инсталирате на ѕид или плафон.Вкупната должина откако собранието е 16.5 инчи.Нашата пакет содржи 2 Тенџере Закачалки, која може да ги задоволи вашата секојдневна употреба.Едноставен и умно да ви помогне да ги организирате кујната, што ќе ви овозможи да ја заврши готвење работат поефикасно.Материјал : не ' Рѓосувачки челик и здрав железо.Крај : Црна Боја.Вкупна Должина : 16.5 инчи.- Договорнички се обврзуваат Тежина : 66 КГ.Растојанието од ѕидот по се соберат : 1.6".Материјал : не 'Рѓосувачки челик и здрав iron Finish : Црна Paint Total Должина : 16.5 inches Undertake Тежина : 66 LBSDistance од ѕидот по се соберат : 1.6". -Овие 2 Кригла Носители & Тенџере и Пан полици може да бидат обесени на ѕидот во кујната или на други места, може да се постигне за прибор во секое време. -Ја зачувате вашата кујна простор, направи вашата кујна почиста и чисти, и да ја направат повеќе удобен и ефикасен за да се готви во кујната.

Клучни карактеристики

Material:
Stainless steel and sturdy iron

Им се допаѓа и на купувачите