.

.

Темјан Стапови & Керамички Темјан Носителот Режач Цвет 35pcs Природни Сандаловина Темјан Стапови 1-Дупки Темјан Режач со Пепел Catcher (1PCS - Сина Lotus Носителот)

Темјан Стапови & Керамички Темјан Носителот Режач Цвет 35pcs Природни Сандаловина Темјан Стапови 1-Дупки Темјан

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

♥[Материјал & Пакет] Овој темјан стапови режач Носителот сет се состои од 35pcs природни сандаловина темјан стапови и 1pcs керамички lotus-форма темјан држачот.Димензии е 4.53*1.57 инчен за темјан носителот, 0.07*8.3 инчен за секој темјан стап, 9.8*1.95 инчен за cylinderical кутија на 35pcs темјан стапчиња.Темјан се држи носителот постави не само што може да се користи за Медитација, Јога, Верски Храм, но, исто така, може да се користи како почетен внатрешна декорација. ♥[Голема дупка & Лизгава Површина] Темјан режач носител е направен со елегантен лотос и lotus leaf дизајн, чиста.Темјан се држиме дупка : околу 4 мм.Една дупка е погодна за вметнување на 3-4pcs стапчиња.Севкупниот на темјан режач носител е лизгава керамички, тоа е погодно да се исчисти, не се соберат темјан пепел. ♥[Лесен за употреба] на Високо ниво, керамички занаети.Вметнување на запален темјан во дупка над лотос, На lotus leaf темјан плоча може да се одржи на сите пепел.Вие само треба да нежно исплакнете темјан режач со вода, и lotus темјан режач ќе стане многу чисти. ♥[Применливи места] Нашиот производ не е само темјан режач носителот но, исто така, керамички уметнички дела за декорација на домот.Темјан режач е практична, убави, и издржливи, убаво е да се биде сместен во заводот, спална соба, кујна, верски храм, салон за убавина, јога соба, чај соба, студија соба, и повеќе наврати. ♥[Забелешка] Тоа е погоден за темјан се држи во рамките на 4mm во дијаметар.Ако вашиот темјан стап е премногу тенка, ве молиме да се стави мал намалување на toothpick во дупка да го задржи тоа директно.И ако пепелта уште падне на плоча, тоа може да биде поради темјан стапчиња се премногу долго, Сечење на темјан стапови кратко може да ви помогне.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите