.

.

М2.5 x 0.45 mm Теренот ХСС Десната Рака Допрете Корисни Тема Алатка

М2.5 x 0.45 mm Теренот ХСС Десната Рака Допрете Корисни Тема Алатка

мислење на клиентот:

DEN 167.52
Достапност
Во достапна форма

Бренд нови метрички ХСС десната рака тема допрете.Материјал : Високо-брзински челик (М2).Ако постои нешто славини или како што треба, не двоумете се да контактирате со нас.Постојат различни големини на располагање, но тие не се сите наведени.Ако постои нешто славини или како што треба, не двоумете се да контактирате со нас.Постојат различни големини на располагање, но тие не се сите наведени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите