.

.

YLHAPPY Мотоцикл Страна Winglet Крило Комплет Спојлер Обтекател, Компатибилен со BMW S1000RR S1000R HP4 Трка R1250RS, Компатибилен со Kawasaki Ninja 400 2018, Компатибилен со Хонда CBR600RR

YLHAPPY Мотоцикл Страна Winglet Крило Комплет Спојлер Обтекател, Компатибилен со BMW S1000RR S1000R HP4 Трка

мислење на клиентот:

DEN 1272.00
Достапност
Во достапна форма

Овој производ е општите модели мотоцикл страна спојлер !!!.Состојба : нова.Инсталација : едноставен за инсталација, без потреба инструкции за инсталација, ве молиме бидете сигурни дека стоката од моделот година се вашиот мотор инсталација, ви благодариме!.Строго се препорачува од страна на професионална инсталација.Мотоцикл Страна Winglet Крило Комплет Спојлер Обтекател , Компатибилен со BMW S1000 RR S1000 R HP4 ТРКА R1250 RS , Компатибилен со Kawasaki Ninja 400 2018 , Компатибилен со Хонда CBR600 RRNotes : Овој производ е општите модели мотоцикл страна спојлер !!!Состојба : бренд new Installation : едноставен за инсталација, без потреба инструкции за инсталација, ве молиме бидете сигурни дека стоката од моделот година се вашиот мотор инсталација, ви благодариме!Строго се препорачува од страна на професионална инсталација.Се применуваат за : CBR250 R CBR400 R CBR500 R CBR650 R ABS CBR1000 RR-Р , Компатибилен со Хонда CBR600 RR CBR1000 RR 2012-2019 , Компатибилен со Хонда CBR250 RR 2011-2020 , Компатибилен со Хонда CBR500 RR 2013-2020 , Компатибилен со Хонда CBR600 F4 (1999-2000) , Компатибилен со Хонда CBR600 F4i (2001-2006) , Компатибилен со Хонда CBR600 RR (2003-2020) , Компатибилен со Хонда CBR1000 RR (2004-2020) , Компатибилен со Хонда CBR954 , Компатибилен со Хонда CBR900 RR (2003-2020) , Компатибилен со Хонда VFR1200 , Компатибилен со Хонда VFR800 , Компатибилен со Хонда NSR250 , Компатибилен со Хонда CBR1100 XX , Компатибилен со Хонда CBR600 F3 , Компатибилен со Хонда CBR1000 RR-Р FIREBLADE.Социјалните партнери , Компатибилни со Ducati 999 од 1098 да 1198 , Компатибилен со Ducati 999/749 , Компатибилен со Ducati 1098/1198/848 , Компатибилен со Ducati 1199 , Компатибилен со Ducati 996/748/916/998 , Компатибилен со Suzuki GSX-R600 (2000-2020) , Компатибилен со Suzuki GSX-R750 (2000-2020) , Компатибилен со Suzuki GSX1300 R Сокол (1999-2020) , Компатибилен со Suzuki gsxr1000 , Компатибилен со Suzuki GSX / TL1000 R , Компатибилен со Suzuki gsx-750 , Компатибилен со Suzuki GSX-R1000 R , Компатибилен со Suzuki Gixxer SF 250 , Компатибилен со Yamaha YZF- (2000-2020) , Компатибилен со Yamaha YZF-R6 (2000-2020) , Компатибилен со Јамаха Т-MAX530 , Compati.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите