.

.

GLLXPZ Карбонски Влакна Автомобил Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер, за Audi A7 Sline 4 Вратата 2019 2020 Не S7 , Спојлер Diffuser Тело Комплет Додаток

GLLXPZ Карбонски Влакна Автомобил Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер, за Audi A7 Sline 4 Вратата 2019 2020

мислење на клиентот:

DEN 1956.00
Достапност
Во достапна форма

【Применливи модели】 : За Audi A7 Sline 4 Вратата 2019 2020 Не S7 , (Автомобил верзии ќе има некоја разлика во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение). 【Карактеристики на задниот спојлер】 : задниот спојлер донесува рационални дизајн, што е во согласност со аеродинамичен концепт, ја подобрува спортски перформанси на автомобилот, и може побрзо да доведе надвор од турбулентниот проток под автомобил на правилен и соодветен начин, со зголемување на стабилноста на автомобил со голема брзина, и повеќе се Рефлектираат на персоналните измена на сопственикот. 【Производ материјал】 : Вистински карбонски влакна, на композитни материјали направени од вистински карбонски влакна има исклучително висока јачина, мал коефициент на експанзија, добра отпорност на корозија, ниска влакна густина, добра пропустливост и ултра-светлина, висока температура и висок притисок отпор. 【Инсталација метод】 : Тоа е инсталиран на оригиналниот автомобил, инсталацијата е фирма, и тоа не е лесно да падне.Со цел да се избегне производот штета или неправилна инсталација предизвикани од нестручна инсталација и неправилна работа, препорачливо е тоа да го инсталирате професионално или да го инсталира во близина на одржување точка. 【Потсетник】 : Ако вашиот модел е посебна и не сте сигурни дали можете да го користите нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди дали тоа е компатибилен.Поради високите превоз цената на овој производ, ние не ќе прифати било враќање или размена на услуги.Зошто инсталирање на задниот спојлер за вашиот автомобил?На задниот спојлер крило, помага да се подобри на возилото аеродинамичен перформанси, односно го Намалува отпорот, ја подобрува ефикасноста на искористувањето на горивото, се зголемува надолна сила, влечење и стабилност.Се прилагодите и надградба на вашиот автомобил.Ајде, направи вашиот автомобил различни!➤ 1 : 1 мувла отворање, направени врз основа на оригиналните автомобил големина, совршено се вклопува со вашиот автомобил.➤ Висок квалитет, лесно се инсталира, издржливи.➤ Стилски дизајн дава кориснички изглед.➤ Ако сакате да видите повеќе производи, кликнете на бренд име за Да влезе во продавница.➤ Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material Тип : PPColor : black Item Ширина : 36cm Item Висина : 18cm Item Должина : 156cm Item Тежина : 7kg Package се вклучени : 1 * Задниот Браник Diffuser Note : ве Молиме овозможи големина грешки поради прирачник за мерење.Без инсталација настава се вклучени, професионална инсталација е препорачливо!ве молиме не го перење на вашиот автомобил во три дена по инсталацијата.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material Type:
PP
Color:
black
Item Width:
36cm
Item Height:
18cm
Item Length:
156cm
Item Weight:
7kg
Package included:
1 * Rear Bumper Diffuser :
Please allow for size errors due to manual measurement. :
No installation instruction included, professional installation is highly recommended! :
please do not wash your car in three days after the installation. :

Им се допаѓа и на купувачите