.

.

Niome 2 парчиња Автомобил Универзална Задниот Браник Усна Diffuser Splitter Canard Заштитник

Niome 2 парчиња Автомобил Универзална Задниот Браник Усна Diffuser Splitter Canard Заштитник

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот автомобил повеќе агресивни racing изглед.Професионалната инсталација е препорачливо.Доаѓа со 2 PC Задните усна заврши агол трупци.Ве молиме мерка Задниот дел усна заврши агол и бидете сигурни дека овие трупци ќе одговара.Обичај се вклопуваат повеќето возила, производ, може да бара дупчење дупки и се применуваат завртки за да прикачите на вашиот браник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите