.

.

SecosAutoparts 4Pcs Карбонски Влакна Изглед Сјајни Автомобил Предниот Браник Усна Splitter Перки Тело Спојлер Canards Ремонтирам ABS Компатибилен со Повеќето Автомобили

SecosAutoparts 4Pcs Карбонски Влакна Изглед Сјајни Автомобил Предниот Браник Усна Splitter Перки Тело Спојлер

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

【Ве молиме Имајте во предвид】ве Молиме прочитајте ги опис на производот и големината означена на производот внимателно пред купување за да бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот големината на телото. 【Висок квалитет】Направени Од Високо Квалитетна Abs Материјал,Карбонски Влакна Изглед , Висока Еластичност, Висока Цврстина, Не е Лесно Да се Деформира.Висок Квалитет На Материјалите И На Процесите, Како И Совршен Производ За Тестирање Се Обезбеди Трајност И Сигурност На Производите. 【Fitment】Компатибилен со Повеќето Автомобили ( ве Молиме Имајте предвид, Објектот Со Одреден Агол). 【Пакетот вклучува】2 Мали И 2 Големи Canards. 【За нас】Ако Имате Било Квалитетот Проблем По Добивањето На Производ, ве Молиме Контактирајте со Нас Во Времето, Ние Ќе го Реши Вашиот Проблем Што е Можно побрзо.ПРЕДМЕТИ ОПИС : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Предниот Браник Canards Трупци.Овој оглас е за 4 парчиња (2 L & 2 R)Може да се заштити вашиот предната страна браник од гребење или мал пад штети.Производителот Дел Број : Не Apply Feature : Количина : 4pcs Color : Сјајни јаглерод fiber Material : ABS & Карбонски влакна Pattern Fitment : Универзална одговара најмногу на автомобили( ве молиме имајте предвид, објектот со одреден агол)Големина : Како на сликата show Package Вклучува : 2 мали и 2 големи canards NOTE : ве Молиме проверете OEM Број пред да го купите.Ова е најдобар начин за да се потврди fitment.Комуникацијата е најдобар начин да се реши проблемот.Ако имате било какви проблеми по купувањето, ве Молиме контактирајте со нас во времето, пред отворање на вратите или случај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите