.

.

Westin Про Traxx 4 Овална Nerf Чекор Барови | 2009-2014 F-150 SuperCrew (Excl. Биологот) | 21-23525 | Црна | 1 Пар

Westin Про Traxx 4 Овална Nerf Чекор Барови | 2009-2014 F-150 SuperCrew (Excl. Биологот) | 21-23525 | Црна |

мислење на клиентот:

DEN 1488.00
Достапност
Во достапна форма

Се Вклопува 2009-2014 F-150 Super Crew (Excl.Биологот).Храбар седло чекор подлога.Запечатени цевка завршува задржи патот остатоци и влага надвор за да се заштити од корозија.Не вежба за инсталација.Монтирање на комплет вклучени.Одговара тип : Возило се Специфични.Westin Про Traxx 4 инчен Овална Цевка Nerf Барови карактеристики храбар серија уникатен седло монтирани чекор подлога и длабоко го отвори патишта кои помагаат да се задржи чекор област се исуши.Про Traxx 4 инчен Овална Цевка Nerf Барови функција целосно обложени лесна domed завршува со 30 степен OE стил се наведнува.Апликациите се не-вежба за инсталација и се достапни во полиран не ' рѓосувачки челик со живот и црна прав грб e-обложена лесна челик со 3 година .Монтирање на комплет вклучени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите