.

.

Универзална Одговара на Автомобил Вратата Чекор, Свитлива Автомобил Покривот Рек Врата Чекор Кука на Врата Latch, Поддржува и Двете Нозе, Лесен Пристап до Автомобил П

Универзална Одговара на Автомобил Вратата Чекор, Свитлива Автомобил Покривот Рек Врата Чекор Кука на Врата Latch,

мислење на клиентот:

DEN 839.76
Достапност
Во достапна форма

【Универзална Одговара на Автомобил Вратата Чекор】Овој автомобил врата чекор е универзална за повеќето видови на автомобил бравите, како и SUV/Р.В./Џип/камион.Две прилагодливи агол структури совршено се вклопуваат вратата рамки на различни lopes.Работи одлично за автомобили со покрив полици, тоа е најдобрата алатка за надворешна и спортски ентузијасти. 【Безбедно за Вашето Возило】Овој автомобил чекор точка на поддршка е добро заштитени од премиум висока густина дебели гума, не грижете се за каква било штета или гребење на вашето возило.Со rotatable дизајн, гума опрема може совршено да се вклопи во вратата рамки со различни падини.На големи гумени се зголемува површината на контактот за да се обезбеди што стојам на тоа не е повеќе stably. 【Повеќе Стабилна Врска Дизајн】 дизајнот на автомобил вратата чекор двојно куки и ротација опрема нудат две насочен заклучување позиции и три падина нивоа, обезбедува повеќе стабилна врска помеѓу прагот и вратата на автомобилот latch.Најмалку пукнатина помеѓу Делови, се реализира повеќето тесна поврзаност, се решава заеднички проблем на подигањето на пазарот. 【Свитлива Солиден Дизајн】автомобил вратата чекор направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, тежи само 1,1 кг, лесни уште доволно силен да го поддржи 400lbs.Преносни и свитлива, Таа содржи 1 drawstring складирање торба, можете да го сместите во автомобилот ракавица кутија или централната конзола. 【Лесно да се Инсталира】 Започнете со избирање на правото прилагодувањата за вашето возило е вратата latch : еден од трите падина нивоа, и една од двете заклучување позиции.Потоа, едноставно кука уредот врз latch на вашата врата, со шестоаголни брана против рамка на врата.Можете лесно да го користите да се вчита или рака долу автомобил врвот товар кеси, канута, кајаци, скии snowboards, велосипеди, или дури и расчистување на снегот или чистење на вашето возило покрив!.Дизајнот на кука нуди две насочен заклучување позиции и три падина нивоа, нуди безбедна и рамна површина за стабилност и сигурност.На широка платформа на возилото нуди многу стабилност, доволно простор за скоро двете нозе, и можете безбедно да се држи до 400lbs.Педалот може да биде укината и се чуваат во багажникот на вашиот автомобил без да се жртвува речиси секој простор.Вратата на автомобилот чекор е создадена за монтирање повеќето автомобил рамки.Капацитет на носивост е 400 Кг.Мора да имате производ за активности на отворено.Дизајнот на кука нуди две насочен заклучување позиции и три падина нивоа, нуди безбедна и рамна површина за стабилност и reliability The широка платформа на возилото нуди многу стабилност, доволно простор за скоро двете нозе, и можете безбедно да се држи до 400lbs.Педалот може да биде укината и се чуваат во багажникот на вашиот автомобил без да се жртвува речиси секој простор.Вратата на автомобилот чекор е создадена за монтирање повеќето автомобил рамки.Капацитет на носивост е 400 Кг.Мора да имате производ за активности на отворено.Компатибилен со сите возила за двете предни и задни врати, тоа го прави за лесно и безбедно пристап до покривот на вашето возило.Дали нејзиното да се вчита или рака долу автомобил врвот товар кеси, канута, кајаци, скии snowboards, велосипеди, или дури и расчистување на снегот или чистење на вашето возило покрив, Aolerx Автомобил Врата Чекор го прави лесно!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите