.

.

BRIGHTT-11485388 Карбонски Влакна GT3 Стил Крило - Компатибилен Со/Замена За 991 2012-2015 - 1 Парче

BRIGHTT-11485388 Карбонски Влакна GT3 Стил Крило - Компатибилен Со/Замена За 991 2012-2015 - 1 Парче

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

НЕ ГО КУПИТЕ, АКО НЕ ПОСЕДУВАТЕ 991 2012-2015. Премиум сјај, УВ protectant заврши.Песна-докажана сила и перформанси.До 70% полесен од ОЕМ фабрика делови. 2x2 twill ткаат карбонски влакна.ВНИМАНИЕ : Ништо од нашите резервни тело колекции или на делови вклучува хардвер или инструкции.Инсталација со професионален body shop е ПОТРЕБЕН за правилно fitment.Дупчење, сечење, prepping, пескарење, или други измислица ќе биде потребно за инсталација.Буквар и боја, исто така, ќе треба да се применат; сите делови се unpainted кога испраќаат.Ве молиме прашајте го вашиот тело продавница за инсталација ПРЕД да КУПИТЕ.Сите cid капи бараат latch, да ги заклучуваат, зглоб, pin, или други прицврстување уред, како на ОЕМ делови не може да се вклопат.НЕ го КУПИТЕ, АКО НЕ ПОСЕДУВАТЕ 991 2012-2015"Материјал : Јаглерод Fiber Product Тип : Wing Style : GT3 Each производ е произведен со највисоките стандарди за квалитет и прегледани од страна на нашите контрола на квалитетот тим пред да замине нашата фабрика.Овие производи се произведени со Оценка "А" карбонски влакна материјал и заврши со премиум јасно грб со УВ заштита.Јаглерод Креации производи, не само што изгледаат одлично, туку и се користи од страна на професионални motorsport бројки за авто трки, лебдат, и повлечете трки.Нашите производи се дизајнирани за да бидат што е можно светло, додека задржување издржливост и обезбедување на безбедност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите