.

.

JeCar Челик Мртвите Педалата Левата Страна Нога Остатокот Удар Панел за 2007-2018 Jeep Wrangler JK & Неограничен Рубикон Сахара X Off Road Спорт (Црвено)

JeCar Челик Мртвите Педалата Левата Страна Нога Остатокот Удар Панел за 2007-2018 Jeep Wrangler JK & Неограничен

мислење на клиентот:

DEN 1600.80
Достапност
Во достапна форма

Одговара за 2007 година - 2018 Jeep Wrangler JK & Неограничен Рубикон Сахара X Off Road Спорт.Направени од цврст челик,кој не се лизга дизајн, и текстура во прав обложени заврши за одлична трајност и естетика.Лесно да се инсталира со упатството,метал со црна фолија заврши.Загарантирана да не ' рѓа,трајни и висок квалитет.Постојат 3 различни прилагодувања за подолг/пократки нозе,направи удобно за различни височини,има одмор за вашата нога додека возите.Пакет вклучуваат 1 x црвено мртов на возилото, 1 x упатството.Боја : Црвена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите