.

.

Automotiveapple Задните Усна Багажникот Спојлер (Cloud Бисер)

Automotiveapple Задните Усна Багажникот Спојлер (Cloud Бисер)

мислење на клиентот:

DEN 9767.76
Достапност
Во достапна форма

Автомобил Опрема : 2017 "Рено" Samsung Talisman : SM6. Производ уставот : 1pc.Боја избор : погледнете на палетата на бои на врвот на страницата на сликата!!.Совршено се вклопуваат со вашиот автомобил.Направени во Кореја. - САД(Соединетите американски држави) Купувачот превозот е USPS испорака на услугата. Јас ќе го поддржува безбедно и песна на испорака за вас.Совршен исто како слика.Лесна Инсталација, Можете да го промените со себе.На калапи има 3 M самолепливи поддршка за да се поправи.Добро направен Квалитет, Мора да има објект Најдобар Квалитет и совршено се вклопуваат во Оваа точка е сигурно да се подобри изгледот на вашиот надворешен Гарантира СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ И да ЗАВРШИ!!!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите