.

.

HK5 Црна Вистински Карбонски Влакна OE Стил на Задните Трупот Капак Спојлер Крило Компатибилен со 2012-2019 Tesla Model S, 2013 2014 2015 2017 2018

HK5 Црна Вистински Карбонски Влакна OE Стил на Задните Трупот Капак Спојлер Крило Компатибилен со 2012-2019

мислење на клиентот:

DEN 2783.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Fitment - Одговара за 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Тесла Модел С. Дизајн и Материјал - Висок Квалитет Вистински Карбонски Влакна.Препорачуваме Професионална Инсталација.Сосема нов објект и никогаш не се инсталирани пред.Гаранција - 30-дневно бесплатно политика на враќање - ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.ОПИС : Одговара за 2012 - 2019 Тесла SBrand нови никогаш не се користат или се installed High-Квалитет Вистински Карбонски Влакна material OE Стил Багажникот Спојлер Wing A одлична Надградба На Вашето Возило ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Едно парче Задните Spoiler Installation Настава не е вклучена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите