.

.

Аце на Лопати Покер Pillowcase Тело Перница Покрие 20 x 54 инчи Долго Печатени Мека Смешни

Аце на Лопати Покер Pillowcase Тело Перница Покрие 20 x 54 инчи Долго Печатени Мека Смешни

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Големина На : pillowcase поклопецот е за 20"x54 инчи долг во големината на телото.Материјал : телото pillowcase е направен од страна на полиестер ткаенини,која е мека,удобно.Answer : ___________________________ Note : само pillowcase маска,внесува или спојници НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Мека Украси : печатени pillowcase покрие карактеристики со уникатен модел печатени, од една страна,невидливи/скриени zip,една страна дизајн.Смешни шема тело pillowcase е погоден за ставање на нив во дневна соба,спална соба,каучот,троседот,автомобил клупата,чаир,канцеларија, партија, свадба,трпезарија,отворено и така натаму.Чистење Совети : На големината на телото pillowcase покрие се перат,може да биде машинско или рачно перење ладно одделно.Не кајгана,собори сува,не железо,ниска температура и лесно миење.Service : Ако имате било какви прашања за печатење pillowcase тело маска,може да се е-пошта до нас,ние ќе го реши проблемот за вас веднаш. 20x54 Инчи Долго Тело Pillowcase Покрие Удобно за Косата и Кожата навлаки за Големината на Телото Zip Затворање Со Смешни Шема Печатени На Својата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите