.

.

Г-дин Меур Смири & Спиење Меур Бања (Пакување од 2 Шишиња, 36 fl мл Секоја)

Г-дин Меур Смири & Спиење Меур Бања (Пакување од 2 Шишиња, 36 fl мл Секоја)

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Повеќе ЗАБАВА, ПОВЕЌЕ РЕЛАКСИРАЧКИ : Г-дин Меур создава повеќето задоволување, најголемата, најдолго трае меурчиња.Треба да почнете да уживате вашата бања време со Г-дин Меур.Afterall, добивање чиста е само како забава, како добивање на валкани.СПИЕЊЕ МЕУР БАЊА : Додадете многу жуборот забава за спиење рутина со Г-дин Меур Смири & Спиење Меур Бања.Со смирувачки мирис на лаванда, еукалиптус и камилица помага да се подготви децата за спиење добра ноќ.На навлажнувачки комбинација од Алое и Витамин E ќе ги напуштат своите чувство на кожата мека и хидрирани.НАПРАВЕНИ ЗА СИТЕ : боја слободни меур бања решение, слободен од parabens и мириси, оваа формула е безбедно за секој од возрасните лица, мажи, жени, деца, години, и вашето бебе.ЛЕСНО И ЗАБАВНО : Нашата меур решение е едноставен за користење, само истурете 2 унци во бања со топла вода и да се види магијата се случи како убава бања brimming со големи меури е создадена додека вашата бања исполнува.ВАШАТА БАЊА-за ВРЕМЕ на ПРИЈАТЕЛОТ : За над 60 години, Г-дин Меур е еден од најпопуларните меур вани во Америка.Нашите производи се направени во САД, создавање на најдобрите бања време искуство за возрасните, децата и бебињата.Г-дин.Меур создава повеќето задоволување, најголемата, најдолго трае меурчиња.Треба да почнете да уживате со вашиот bathtime со Г-дин Меур.Afterall, добивање чиста е само како забава, како добивање на валкани.СПИЕЊЕ МЕУР БАЊА : Додадете многу жуборот забава за спиење рутина со Г-дин Меур Смири & Спиење Меур Бања.Со смирувачки мирис на лаванда, еукалиптус и камилица помага да се подготви децата за спиење добра ноќ.На навлажнувачки комбинација од Алое и Витамин E ќе ги напуштат своите чувство на кожата мека и хидрирани.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите