.

.

LYUN Тегови Прилагодливи Тегови, Црна Гира Сет, Мажите Фитнес Опрема за Домаќинство Поставите Гира Вежба Рака Мускулите Спортски Тегови (Боја : 30KGR./(2.35KGX12pcs)) Црна

LYUN Тегови Прилагодливи Тегови, Црна Гира Сет, Мажите Фитнес Опрема за Домаќинство Поставите Гира Вежба Рака

мислење на клиентот:

DEN 19729.68
Достапност
Во достапна форма

Мултифункционален тегови-Neoprene тегови се моќни одење, групни вежби, bodybuilding, за зајакнување на мускулите, стрес олеснување, многу погодна за аеробна вежба, погоден за секоја тежина обука : за секој кој сака да ја зголеми силата, горат масти или изградба на bodybuilding тело Рече гира обука е поефикасен.Двојно заклучување не се лизга за безбедност орев, двојна заштита, побезбедно и посигурно.На octagonal е стабилна и анти-тркалање, и на рамна површина е стабилна и не тркалање.Тоа е стабилен и не се работи.Тежината може да се прилагоди слободно, расклопуваат и инсталиран, тоа е лесен и брз, промената на филмот не е комплицирано, и тежината може да се прилагоди брзо.Криви зафат мека гума навој рачка, ефективно зголемување на триење.Тегови имаат многу малку простор и може да бидат поставени насекаде без да се грижиш за тркалање.Тие имаат подобар зафат, може да се постигне лесно зафат и не се лизга текстура, па вие не мора да се грижите за тегови лизгање исклучување испотени раце.Тегови се голема Домашна фитнес опрема.Само држете го гира и можете да start Name : Гира set Colour : Black Weight : 10 KG / 15 KG / 20 КГ / 30 KGDumbbell класификација : rubberized dumbbell Choose со фитнес ефект : пракса рака muscles Applicable објект : male Material : ЈП, бетон и челик pipe5 KG : 1.25 KG X4 pieces Dumbbell плоча : 4 парчиња, гира бар : 1 парче,Одредување ореви : 4 (вклучувајќи 2 вграден со ореви)10 KG : 1.25 KG X 8 pieces Dumbbell плочи : 8 гира барови : 2 пена барови : 1 Fixing ореви : 8 (вклучувајќи 4 вграден со ореви)15 KG : 1.75 KG X 8 pieces Dumbbell плочи : 8 гира барови : 2 пена барови : 1 Fixing ореви : 8 (вклучувајќи 4 вградени nuts20 KG : 1.5 КГ X12 pieces Dumbbell плочи : 12 гира барови : 2 пена барови : 1 Fixing ореви : 8 (вклучувајќи 4 вграден со ореви)30 KGR. : 2.35 KGX12 pieces Dumbbell плочи : 12 гира барови : 2 пена барови : 1 Fixing ореви : 8 (вклучувајќи 4 вградени nuts Welcome на мојата продавница,Вашето Задоволство е Наша Цел.Ако наидат на проблеми пред или по купувањето, можете да не контактирате и нашите ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите