.

.

Прилагодливи Албатрос MFG Пар на Гира, Брзо се Прилагоди Тежина Гира Barbell 10lb-90lb Слободни Тежина Гира Одговараат за Човекот Жените Обука, Опрема за Вежбање Сила Core Фит?

Прилагодливи Албатрос MFG Пар на Гира, Брзо се Прилагоди Тежина Гира Barbell 10lb-90lb Слободни Тежина Гира

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

слободни Тежини гира поставени се прилагодува со вашите голи раце со вртење на бирање.Тоа го зема како кратко на 3 секунди до промена на тежина на прилагодливи гира.Најновите дизајн заклучува кревање тегови со 10 заклучување на каналите, која обезбеди dumbell поставени се прицврстени stably и цврсто да се осигура вашата безбедност.Испратени од САД.Секој Албатрос MFG гира започнува од 10 кг, со корекциите 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, и за 90 кг.Тоа ги задоволува различните вежба лесно и флексибилно.Можете да ги напуштат оние 15 гира сет за мажите сега.Брзо прилагодливи тегови се compactly сместени во палети за лесен пристап и простор за заштеда на енергија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите