.

.

КАПА Barbell Neoprene Обложени Гира Еден, 4-Фунти, Виолетова, SDN4-004

КАПА Barbell Neoprene Обложени Гира Еден, 4-Фунти, Виолетова, SDN4-004

мислење на клиентот:

DEN 356.88
Достапност
Во достапна форма

РАЗНОВРСНА – Тегови нудиме можност да се концентрира на одредени мускулни групи или да се добие целосна тело тренингот.ИЗГРАДБА – Железо core направени од ASTM A48 Одделение 20 сиво железо потоа прецизност натопена во 3мм на neoprene за безбедност и удобност.КАРАКТЕРИСТИКИ – Оригинални Хексадецимален Облик глави се спречи тркалање.Среден дијаметар справи обезбедува суштинска контрола и безбедност при користење.Neoprene слој е издржлив и заштитни.ФУНКЦИОНАЛНИ – Совршен за обука на одделни мускулни групи или големи мускулни групи, HIIT вежбање и одење.ИЗБОРИ – Ова гира група од ЗЗП е достапен во големини 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 12 кг.Достапна во еден или во парови.Изградба На Мускулите.Подобрување На Основни Сила.Зголемете Рамнотежа.Подобро Здравјето На Коските.Горат Повеќе Калории.Зголемување На Нивото На Енергија.Enhanced Целокупното Расположение.и многу повеќе!.Оваа КАПА Barbell Neoprene Обложени Гира Тежина може да се користи за да се применат сите големи мускулни групи, вклучувајќи и грбот, градите, грбот, стомачни, нозе & јадро.Тегови се совршен за обука на одделни мускулни групи или постигнување на целото тело тренингот како што HIIT вежбање & функционална обука.Изграден за безбедност & удобност, Neoprene Обложени Тегови имаат железна кора и се прецизност натопена во 3мм на neoprene.Секоја тежина се изложуваат poundage на секој крај.Овие КАПА Neoprene Обложени Гира Тегови во црна може да се користи за да се применат сите големи мускулни групи, вклучувајќи и грбот, градите, грбот, стомачни, нозе & јадро.Тегови се совршен за обука на одделни мускулни групи или постигнување на целото тело тренингот како што HIIT вежбање & функционална обука.Изграден за безбедност & удобност, КАПА Neoprene Обложени Тегови имаат железна кора и се прецизност натопена во 3мм на neoprene.Секоја тежина се изложуваат poundage на секој крај.КАПА Barbell Neoprene Обложени Гира Тегови во избрани бои се достапни во 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9 ,10 и 12 килограми.Секој гира е натопена во шарени neoprene за удобен зафат и лесна идентификација.Тежината е исто така означени како и на крајот на секоја гира тежина.КАПА Barbell Neoprene Обложени Гира Тегови во избрани бои се достапни во 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9 ,10 и 12 килограми.Секој гира е натопена во шарени neoprene за удобен зафат и лесна идентификација.Тежината е исто така означени како и на крајот на секоја гира тежина.КАПА Barbell Neoprene Обложени Гира Тегови во избрани бои се достапни во 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9 ,10 и 12 килограми.Секој гира е натопена во шарени neoprene за удобен зафат и лесна идентификација.Тежината е исто така означени како и на крајот на секоја гира тежина.КАПА Barbell Neoprene Обложени Гира Тегови во избрани бои се достапни во 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9 ,10 и 12 килограми.Секој гира е натопена во шарени neoprene за удобен зафат и лесна идентификација.Тежината е исто така означени како и на крајот на секоја гира тежина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите