.

.

Just4Tots со ЛУД - Пченка Прстен Бебе Teether Играчка - гуми за Џвакање Soother и Massager за Природни Teething Релјеф Изработени од Мек, BPA-Free) Храна Одделение Силиконски - Зелена

Just4Tots со ЛУД - Пченка Прстен Бебе Teether Играчка - гуми за Џвакање Soother и Massager за Природни Teething

мислење на клиентот:

DEN 160.80
Достапност
Во достапна форма

ПЧЕНКА БЕБЕ TEETHER : Нема повеќе fussy бебиња!Нашите смело обоени, лесна-за-зафат Пченка Teething Играчка ќе го направи вашето бебе сите насмевки.Мека, текстура карактеристики нежно се стимулира и да се смири непцата додека помага да се задржи вашата малку нови забите се чисти и здрави!Идеален за возраст од 3-12 месеци.БЛАГОТВОРНО ОЛЕСНУВАЊЕ : Уникатно дизајниран за да се олесни teething процесот за бебиња и родителите.Забава, мулти-текстура површини на нашето бебе teethers нежно масажа на забите и непцата.Место пченка teether во замрзнувач, а потоа нека вашето бебе џвакање далеку за природни ослободување од болка во непцата!.BPA-FREE СИЛИКОНИ : треба да се чувствуваат добро за она што се случува во вашето бебе уста.За разлика од другите teethers на пазарот, Само 4 Tots користи 100% премија за храна одделение силиконски бесплатно на BPA, phthalates, и латекс дека е безбедно и пријател на бебињата' чувствителни усти.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Храна одделение силиконски е не-porous материјал заштита на бебињата од болест.Дезинфенкцирам на teething играчка брзо и лесно во машина за миење садови!.ДИЗАЈНИРАН СО ЉУБОВ & се ГРИЖИ : ЛУД е мала фамилијарните компанија со седиште во Lufkin, Тексас.Ние само им понуди производи ние веруваме, темелно ветеринар, и го користат во нашиот дом!Ние сме убедени ќе љубов нашата Teether.Ние се врати со кавга-бесплатно, доживотна гаранција.Just4 Tots со ЛУД – Пченка Прстен Бебе Teether Играчка - 3-12 Months Parents и бебиња слично ќе љубов нашата Teethers.Дел teething играчка, сите забава.Совршен за промовирање на орална хигиена во најраните фази, мека, мулти-текстура карактеристики се стимулира и да се смири непцата додека помага да се задржи вашата малку нови забите се чисти и здрави!Направени за Baby Unlike други teethers на пазарот, Just4 Tots со ЛУД е специјално дизајниран за Бебето.Единствена справи со обликот им овозможува да се одржи, гуми за џвакање, и џвака со леснотија додека храбар, разиграни бои стимулира и возбудува вашиот малку сопствената имагинација.Ладење Comfort Fussy бебе олеснување направи едноставна.Место пченка teether во замрзнувач, а потоа нека вашето бебе да се поминат за да се излади, природни ослободување од болка во непцата и сечење на заби!Одлично На-На-Go Made на BPA-free, премија од храна одделение силиконски оваа teething играчка нема да харбор штетни бактерии.Едноставно се фрли во пелена торба, чанта, или ранец, без грижи.Кога ќе стигнам дома можете да дезинфенкцирам на teething играчка брзо и лесно во машина за миење садови!Карактеристики и Benefits Corn Прстен Бебе Teether Toy Food-Одделение Силикон, BPA-Free Baby-Безбедно Bristles Soft, Смирувачки Текстура Surfaces Easy Зафат Handle For Заболување на Олеснување и Усна Health Freezer и машина за миење на Садови Safe Ideal За Сите Teething Stages Exceeds НАС Децата Заштитна Сертификација Requirements Available Во Зелено, Пастел, Сина, и Пастелни Pink Ages 3-12 Months Get MADAt ЛУД, нашата мисија е да ги поддржи родителите и Бебето преку раниот развој.Ние сме мала фамилијарните компанија со седиште во Lufkin, Тексас.Како родителите на шест малечки, ние само им понуди производи ние веруваме, темелно ветеринар, и го користат во нашиот дом!Ние сме убедени ќе љубов нашата Teethers.Ние се врати со кавга-бесплатно, доживотна гаранција.Зошто сте на чекање?Добиете ЛУД денес!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите