.

.

Teething Цевки за Млечни Teether, Teething Цевчиња за Бебиња 6-12 Месеци, Силикони Шупливи Бебе Teething Стапови Играчки за 12-24 Месеци (Класичен Стил)

Teething Цевки за Млечни Teether, Teething Цевчиња за Бебиња 6-12 Месеци, Силикони Шупливи Бебе Teething Стапови

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

【ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ за БЕЗБЕДНОСТ на】Бебе teether млечни цевки се изработени од 100 храна одделение силиконски, BPA Free, ПВЦ Слободни, Доведе Слободни Phthalates слободни фрижидер и замрзнувач безбедно .Тоа е безбедно за вашите бебиња здравје. 【БЛАГОТВОРНО ТЕКСТУРИ】Teething играчки се 2 различни благотворно текстури, намалување на бебето за да го стави својот прст, лажица и четка за заби во устата за да гриза на. 【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА】Teething Цевчиња teethers за бебиња 12-18 се лесни и малку, вечера лесно за малку раце да се одржи и џвакање на, бебе туш подарок и одличен Божиќ подарок за вашите малечки!. 【ШУПЛИВИ И МЕКА ДИЗАЈН】Нашите teether играчка е мека, шупливи дизајнот е добар за вашиот бебињата да масажа своето мало забите и непцата, им помогне на поддршка на бебето раниот развој и Смирување Teething Иритација,исто така погоден за деца, возрасни лица со сензорни посебни потреби. 【ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ】Чистење е задолжително за вашите бебиња 12-18 месеци, може да се мијат силикони цевки со рака со сапун вода, или на врвот на решетката на вашата машина за миење садови.Силиконски teether цевки се дизајнирани за Блага до Умерена chewers.Ве молиме да користите сапун вода да се измијат, или машина за миење садови врвот решетката да се исчисти пред првата употреба и по секоја употреба.Бидејќи не се џвака алатки се неуништив, ве молиме проверете често и да го замени ако џвакање играчки се покажува знаци на истрошеност и потребата за замена.Бебе доенчиња и мали години треба да биде под надзор од страна на возрасни при користење на овој производ,не се стави целиот teething цевка во месец, што може да се резултат на гушење опасност.Snesory шупливи teether цевки се лесно да се чисти, може да се мијат teethers од вашите раце со сапун вода, или стави на teething играчки на врвот решетката на машина за миење садови.Мазната површина за дизајн во средината делови на силиконски teether цевки се лесни за бебето да се одржи. 3 пакет teething цевчиња + 3 пакет четки за чистење може да ги задржи сетилните цевки чистење на сите на време.Својата голема Божиќ подарок или бебето teether играчка!.Шупливи teething цевки се меки доволно да се наведнувам, flex & манипулира за бебе малку раце.Од мек материјал кој може да ја намали болката на бебето teething!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите