.

.

Дизни Бебе Pixar Toy Story Вуди Активност Teether Ќебе

Дизни Бебе Pixar Toy Story Вуди Активност Teether Ќебе

мислење на клиентот:

DEN 342.96
Достапност
Во достапна форма

TEETHING ЌЕБЕ : Помогнат на вашето бебе да се само да се смири со сигурност ќебе големина само за деца.Еден удобен малку Дизни пријател и активност ќебе сите во едно, ќе му даде на оние малку на топло fuzzies!.АКТИВНОСТ ЌЕБЕ : Оваа ултра мека бебе ќебе е дел blankie, дел развојни играчка.Совршен за naptime, креветчето, или изведба, тоа е толку многу забавно ќе сакате да земете насекаде и да одите.BABYS ПРВИОТ SNUGGLER : бебе од суштинско значење, оваа омилена играчка е идеален за бебето тушеви, бебе соба декорација, новороденото бебе го поздравува, и е многу популарна за момчиња & девојки на возраст од 0 месеци до дете.ЗАБАВА ЌЕБЕ ЗА БЕБИЊА : Симпатична рамен ќебе карактеристики мека ткаенина Вуди во неговата каубојска опрема, текстура и забава во облик на прстени за одржување и teething и чупка звуци да се вклучат бебето сетила.ДЕТАЛИ : На Дизни Toy Story Вуди Активност Teething Ќебе е направен од мек, машина-перат полиестер.Околу 12 инчи.На возраст 0 и нагоре.Стил : Вуди.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите