.

.

Xiaoxin Мека Крпа Книга Бебе од 6 месеци + Играчки Бебе Teething Играчки Мека Активност Чупка Бебе Книги, Играчки за Рано Образование Играчка Teether Прстени Развојни Играчки з

Xiaoxin Мека Крпа Книга Бебе од 6 месеци + Играчки Бебе Teething Играчки Мека Активност Чупка Бебе Книги, Играчки

мислење на клиентот:

DEN 297.36
Достапност
Во достапна форма

Бебе книги - шарени книга дизајн, секоја книга има писклив играчка на последната страница, која може да го привлече бебето внимание, дозволете бебето да учествуваат и да се едуцираат.Бебе активност книга-совршен крпа книга дизајн, вграден во BB уред, со teether, интересни дезени и солза-доказ, да се зголеми интересот на бебето.Едукативни играчки-одличен учење играчка погоден за раниот развој на децата.Големината е само во право за бебето е мала раце, што е погодно за алчни и вртење на страници.Боја за признавање, објект признавање, зајакнување на раното детско образование.Бебе играчки-децата сакаат да истражуваат и да се џвака книги и играчки со живописни слики и светли бои.Нашите крпа книги се исклучително направена, перат, борци, и никогаш нема да згаснат.Подароци-мека активност книги живот и безвременски подароци за доенчиња и мали деца.Идеален бебе туш подароци, бебе Божиќ подароци, бебе роденден подароци, рано учење активност книги, teething играчки.Боја : Азбука.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите