.

.

Jacksing Младата Teething Играчка, Храна за бебиња Фидер Професионален Дизајн за Години за Новороденчиња, за Бебиња

Jacksing Младата Teething Играчка, Храна за бебиња Фидер Професионален Дизајн за Години за Новороденчиња, за

мислење на клиентот:

DEN 808.80
Достапност
Во достапна форма

Удобен : Само да се стави бебешка храна, замрзнато овошје, зеленчук, месо или замрзнати мајчино млеко таблети во кеса и вашето бебе ќе љубов munching и дегустација тоа.Вежба Способност : бебето овошје фидер може да поттикнете го бебето да се храни сам, изградба на независноста и подобрување на рака координација око.Безбеден Метод : безбеден начин да се воведе цврст отпад на бебето, меки силиконски торба со мали дупки за самостојно хранење.Ублажување на Болката : Бебешка храна задолжени за хранење телиња, исто така може да им помогне на смири teething болката со џвакање и масажа на вашето бебе е непцата.Специјален Дизајн : Бебе овошје фидер донесува голема глава се справи со дизајн, кој лесно може да се опфатат со мали раце.Функција : 1. Удобен : Само да се стави бебешка храна, замрзнато овошје, зеленчук, месо или замрзнати мајчино млеко таблети во кеса и вашето бебе ќе љубов munching и дегустација тоа.2. Ублажување на Болката : Бебешка храна задолжени за хранење телиња, исто така може да им помогне на смири teething болката со џвакање и масажа на вашето бебе е gums3. Специјален Дизајн : Бебе овошје фидер донесува голема глава се справи со дизајн, кој лесно може да се опфатат со мали раце.4. Безбеден Метод : безбеден начин да се воведе цврст отпад на бебето, меки силиконски торба со мали дупки за самостојно хранење.5. Вежба Способност : бебето овошје фидер може да поттикнете го бебето да се храни сам, изградба на независноста и подобрување на рака координација око.Спецификација : Предмет Тип : Бебешка Храна Feeder Material : Пластични Пакет Листата : 2 x Baby Храна Фидер.

Клучни карактеристики

Item Type:
Baby Food Feeder
Material:
Plastic
Package List:
2 xBaby Food Feeder :

Им се допаѓа и на купувачите