.

.

Wendysun Силикони Монистра 12mm 100pcs DIY Монистра за Чување Ѓердан Хривнија Додаток (11)

Wendysun Силикони Монистра 12mm 100pcs DIY Монистра за Чување Ѓердан Хривнија Додаток (11)

мислење на клиентот:

DEN 431.52
Достапност
Во достапна форма

Големина : 12mm.Количина : 100pc.Совршена комбинација на бои за да дизајн свој накит!.Овие DIY силикони монистра се направи совршен занает активност па можете да ги имаат DIY партија со семејството или пријателите!.Овие силиконски монистра може да ја користите за да остварите нараквица, ѓердан, earring и така натаму.Безбедна за машина за миење садови(врвот rack),Лесно се чистат со јадење сапун 100% Органски Јавор Дрво Прстени/Монистра;Сите дрво/силикони/дрвени прстен се направени со храна безбедно, BPA-free материјал.Тоа е совршен подарок што може да се задржи за вашето дете меморија.Внимание : 1.Ве молиме не го остави детето без надзор со оваа играчка. 2.Ако производи беше оштетен, discard (отфрли) веднаш како ова може да стане потенцијална гушење опасност.Децата со целосно развиени заби може да биде во можност да се џвака или солза и монистра.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите