.

.

Wendysun Дрвени Pacifier Клип Бебе Дрвени Teether Бебе Штракаат Шарм Pendant Ѓердан Материјали Џвакање Монистра (Тиркизна)

Wendysun Дрвени Pacifier Клип Бебе Дрвени Teether Бебе Штракаат Шарм Pendant Ѓердан Материјали Џвакање Монистра

мислење на клиентот:

DEN 1999.20
Достапност
Во достапна форма

Сите дрво/силикони/дрвени монистра се направени со храна одделение, BPA-free материјал.Специјално за бебе teething монистра или Diy Монистра ,нека мајка и бебе заедно diy, изработка на уникатен ѓердан.Подобрување на вашето бебе е креативна способност.Ова е совршен подарок за новородените бебиња.Сертификација - слободен на phthalate, олово и кадмиум.CE, ФДУ, BPA Free,EN71-3 Уверение.Wendysun Продавница снабдувањето со разни накит додатоци, DIY занаети и часовници.Исто така може да се користи за домашна декорација цели, или во суштина нешто што може да се мисли на.За Нашите Производи : Уникатен,Елегантен Дизајн;100% Органски Јавор Дрво Прстени/Монистра;Сите дрво/силикони/дрвени прстен се направени со храна безбедно, BPA-free материјал.Тоа е совршен подарок што може да се задржи за вашето дете меморија.Внимание : 1.Ве молиме не го остави детето без надзор со оваа играчка. 2.Ако производи беше оштетен, discard (отфрли) веднаш како ова може да стане потенцијална гушење опасност.Децата со целосно развиени заби може да биде во можност да се џвака или солза и монистра.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите