.

.

URO Делови 7M0919382 Течност за Миење Ниво Сензор Grommet

URO Делови 7M0919382 Течност за Миење Ниво Сензор Grommet

мислење на клиентот:

DEN 107.76
Достапност
Во достапна форма

Висок Квалитет На Материјалите.Веднаш заменува старите закоравени и испукани шофершајбната течност за миење ниво сензор заптивки.Моделирани да OE димензии и форма за лесна инсталација и соодветно одговара.Температура и течност за миење отпорен материјал е силна сепак флексибилен за долг живот.Одговара тип : Возило се Специфични.URO Делови 7 M0919382 Течност за Миење Ниво Сензор Grommet.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите