.

.

LZQBD Лустери,Невидливи Фан Светлина, Европски Стил Домаќинство Led Лустерот со Вентилатор, Мултифункционални Тавански Вентилатор со Прилагодува Осветленоста и Брзи?

LZQBD Лустери,Невидливи Фан Светлина, Европски Стил Домаќинство Led Лустерот со Вентилатор, Мултифункционални

мислење на клиентот:

DEN 1360.80
Достапност
Во достапна форма

●Ние ги Користиме Материјали Кои Не Се Лесно да се Оштетат и Издржливи.Користете Тавански Вентилатор Светла за Модернизација на Вселената!Овој Мал Тавански Вентилатор е Совршен за Кујни, Спални соби, Бањи и Помали Простори!. ●Нашата Фан Светла Имаат Различни Безбедносни Механизми за Соодветно да се Реши Овој Проблем и Спречување на Несреќи.Стандардната Серија Вклучува Целосен Инструкции, Вклучувајќи Виси Хардвер и Додатоци за Монтирање. ●Мотор Обезбедува Моќни Циркулацијата на Воздух, Спокојство, Може да Се Управува во Лето / Зима и Има Повеќе Функции. ●Модерна Таванот Фанови Вклучуваат Отстранлив Матирано Горниот Капак, Така Што Не Само што Може да се Избере помеѓу Стилски Светлина или Фан Опции. ●Големината на Фан Светилка : Дијаметар на Светилка е 106 Cm, а Должината на Бум е 20 Cm.Користете E27 Извор на Светлина, Безбедно, Еколошки и Издржливи.Фан Светла Се Лесно да се Инсталира и Разновиден.Ова е Добар Помошник за Вашиот Дом Живот.Предности на производите : Нашите Производи Се детално ја Направија, со Две Функции за Осветлување и Ладење.Како што Сите Знаеме, Мулти-Функционални Производи Се Сакан од Јавноста.Нашата Фан Светлата Се Универзални за Сите годишни времиња, Па Ќе Имаат Удобно Искуство!Производ Параметри : Име : Фан Light Type : Општи Lighting Style : Simple Color : Brass Material : Акрил, Abs Packing Големина : 55 X 55 X 39 Cm Installation Големина : 106 cm Diameter Switch Тип : Далечински Управувач Switch Weight : 14 Kg Voltage : 220 VPower : 65 WLight Извор : Led Whether Светилка Има Светлосен Извор : Нема Светлина Source Function : Дома Осветлување, Fan Applicable Простор : Спална соба, Канцеларија, Дневна Соба, трпезарија, Домашна Забава, Итн.Пакување : Овој Производ Само Продава Фан Светла, Ве Молиме Да Се Разбере!Забелешка : Големината е Мерени Рачно, Не Може да Биде Грешка на 2-3 См, и Тоа Не Ќе Имаат Многу Влијание, ве Молам Прости Me Due на Разлика во Екран и Светлина, Овој Производ Ќе Имаат Мала Боја Разлика, ве Молиме да Користите Примени Производ Како Стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите