.

.

64 Копчиња Безжична Тастатура, Безжични Таблета Безжична Тастатура 12.9 инчен за Про

64 Копчиња Безжична Тастатура, Безжични Таблета Безжична Тастатура 12.9 инчен за Про

мислење на клиентот:

DEN 1591.20
Достапност
Во достапна форма

Тоа е во целосна големина тастатура дека е целосно пренослив и поврзан на за Про преку паметен полнач.Smart тастатура е комбинација на напредна технологија за да се создаде посебна тастатура.Кога ќе се направи, тоа огради нагоре за да се формира тенок, лесен надворешната обвивка.Само поврзете на smart тастатура и почнете да пишувате.Поддршка за модели : за Про 12.9 инчи 2015-2017.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите