.

.

MMDW шпански Јазик Силикони Тастатура Покрива Кожата за MacBook Pro 16 инчен A2141 2019+,за MacBook Pro 13 со Магијата на Тастатурата и за MacBook Pro М1 Чип A2338/A2251/A2289 2020+ ЕУ,од Тебе Сива

MMDW шпански Јазик Силикони Тастатура Покрива Кожата за MacBook Pro 16 инчен A2141 2019+,за MacBook Pro 13 со

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Обезбеди шпански Јазик наставата,особено оние кои не се запознаени со шпански Јазик,тоа е добро за вас да научи нов шпански Јазик.Секој MMDW силиконска кожа е топлина моделирани да се обезбеди совршено се вклопуваат потоа секоја боја е стравува преземање на рака, прикажан со користење на силиконски боја која е топлина осигурувачи во силиконски тастатурата на кожата да стане еден, што го прави издржливи, крек доказ и перат.Мека, ултра-тенки, и перат.Детално ја пониски копче висина дизајн за да ви даде подобро тип чувство, особено по долго време на пишување.Направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони, ултра тенки нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување.Достапни во ЕУ и ESP верзија,Компатибилен со Mac Book Pro 16-инчен A2141 2019 Ослободен и ЗА Mac Book Pro 13.3-инчен A2251 A2289 A2338 М1 2020 Објавени.За Mac Book Pro 16 инчен A2141 2019+,за Mac Book Pro 13 со Магија Тастатура т да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување.Дизајн на производи 100% одговара за сите копче копче на секој компјутерски модел, и тоа е повеќе хуманизирано дизајн за Допир ID копчето и Држете Бар.Дизајнот дебелина на производ е ултра-тенок и лесен-тежина; што не влијае на нормална употреба на aptop и нормално отворање и затворање на лаптоп.Тастатурата е најранлива дел на вашиот компјутер хардвер.На MMDW тастатура покрие безбедно на печатите после тоа надвор и нуди водечките заштита од прашина, нечистотија, масло, spills, и влага.Со совршен дизајн, па без напор мека и природно-чувство, ако тоа не е за око-фаќање на бои да не ни знаат дека е таму.Елегантни, ергономски и совршено скроени да одговараат на Apple потпис контури.Производот може ефикасно да се спречи надворешни прашина во компјутерот; и исто така може ефикасно да се спречи случајно вода или кафе во компјутерот. За Mac Book Air 13 инчен A2179 2020 Година се Објавени со Допир IDs Режим на Фокус ќе бидете фокусирани дел прилично јасна и unfocused дел нејасни, но во реалниот производ ќе биде убаво и јасно. -Да се зголеми неговата функционална карактер, капакот е целосно печатени со поучно букви и иконите, на тој начин не можат да се поддржи назад-светлина. -Боја кодирање покажува за начините на групирање на алатки е на работниот простор, во исто време лесен за читање и без визуелна замор. -Пакет : 1xkeyboard Кожата.Види убавината.Се чувствува разлика.MMDW отелотворува прецизност, комфор, и посветеност на двете храбар мајсторство и намерна дизајн.MMDW производи се конструирани да се точните спецификации на Јаболка лап-топ компјутери и тастатури.Најдете вашиот совршено се вклопуваат денес.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид Оваа Тастатура Поклопецот е дизајниран да се вклопуваат САМО.За Mac Book Pro 16 инчен A2141 2019+,за Mac Book Pro 13 со Магија Тастатура s Режим на Фокус ќе бидете фокусирани дел прилично јасна и unfocused дел нејасни, но вистински производ ќе биде убаво и јасна-Да се зголеми неговата функционална карактер, капакот е целосно печатени со поучно букви и иконите, на тој начин не можат да се поддржи назад-светло Боја кодирање покажува за начините на групирање на алатки е на работниот простор, во исто време лесен за читање и без визуелни fatigue Package се вклучени : -Пакет : 1xkeyboard Кожата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите