.

.

Тастатура Покритие за Леново 2-во-1 само 11,6 Chromebook C330 C340 екран осетлив на допир, Само 11,6 IdeaPad 3/Flex 3 Chromebook Маска, Леново Chromebook 100E 300E 500E N20 N21 N22 N23 Тастатура Кожата-Виножито

Тастатура Покритие за Леново 2-во-1 само 11,6 Chromebook C330 C340 екран осетлив на допир, Само 11,6 IdeaPad

мислење на клиентот:

DEN 1173.60
Достапност
Во достапна форма

(!!!Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво да се избегне купување на погрешно) Наменета за Леново 2-во-1 само 11,6" C330 C340 Chromebook екран осетлив на допир, 2020 Леново само 11,6 инчен Ideapad Chromebook и Lenovo Idea Pad 3 Chromebook Само 11,6, Леново Flex 3 Само 11,6 Chromebook(НИ Изглед на Тастатура).Да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури (кафе/пиво/млеко), внесете го носат, contaminates и повеќе.Со висока прецизност калапи, секое копче е моделирана од вистинска машина, и направена точно според својот квалитет.Направени со премиум инженеринг одделение силиконски материјал, ултра тенки да 0.3 mm нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување.Флексибилни, перат, лесно да се примени и да ги отстрани за чистење и дезинфекција.Направени со премиум инженеринг одделение силиконски материјал, ултра тенки да 0.3 mm нема да му наштети на екранот и да го намали звукот кога пишување.Секој копчињата се individualy moded и specialy печатени на силиконски за долготраен професионален изглед, совршено се вклопуваат за секое од копчињата со сите околу заштита.Да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури (кафе/пиво/млеко), внесете го носат, contaminates и повеќе.Обновливи и перат,може да се перат со сапуница вода и да ја направат како чисто како нова, лесно да се примени и да ги отстрани за чистење и дезинфекција.Живописни бои за украсување на вашата тастатура.Компатибилна со Моделот на Листата:. -Леново Chromebook 2-во-1 само 11,6" C330 C340 екран осетлив на допир Лаптоп. -Lenovo Idea Pad 3 Chromebook само 11,6 инчи. -Леново Flex 3 Chromebook само 11,6 инчи. -Леново Chromebook 100 E 300 E 500 E N20 N21 N22 N23 само 11,6 инчи. -Леново Chromebook N42 N42-20 Chromebook 14 инчи.НЕ е Компатибилен со : . -Леново Chromebook C340 2-во-1 Лаптоп 15.6" FHD. -Леново Chromebook 14 S330 S340 S345 14e. -Леново Flex 5 13.3 инчен Chromebook 2-во-1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите