.

.

Тастатура Покрива Кожата за 2020 2021 Леново Легија 5 Pro / Легијата 5 Игри Лаптоп Легија 5 5i 5p 5pi 15.6 17.3/ Легијата 7i Игри на среќа/ IdeaPad Игри 3i, Легија 5 Лаптоп Тастатура Заштит?

Тастатура Покрива Кожата за 2020 2021 Леново Легија 5 Pro / Легијата 5 Игри Лаптоп Легија 5 5i 5p 5pi 15.6 17.3/

мислење на клиентот:

DEN 152.40
Достапност
Во достапна форма

❤ВНИМАНИЕ : [Споредете ги Вашите изглед на тастатура со производот сликата пред купување] тастатура покритие за Леново Легија 7i и Легијата 5i, Легија 5p & 5pi, Легија 5 15, Легија 5 17, idea Pad Игри 3i 15 Гејмерски Лаптоп. ❤WARNNING : ве Молиме споредете ги вашите лаптоп изглед на тастатура и модел со производот слики за да се избегне купување на некомпатибилни една!Било компатибилен прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време. ❤Водоотпорен и dustproof, помага да се заштити вашата тастатура против прашина, нечистотија, гребнатини и течни. ❤Обновливи и перат, Изработени од Еко-Пријателски силиконски материјал, може да се перат со сапуница вода и да ја направат како чисто како нова. ❤Екстра слим тастатура заштитна кожата, екстремни одговара тесно да оригиналниот клуч, тоа го направи полесно за пишување.Споредете ги Вашите изглед на тастатура со производот сликата пред купување:. -Lenovo Idea Pad Игри 3. -Lenovo Idea Pad Игри 3i 15. -Леново Легија 5 15 Легија 5 P Легија 5 Pi. -Леново Тенок 7. -Леново Легија 7i Легија 5i 17". -Леново Легија R7000 P 2020 година. -Леново Y7000 R7000 R7000 Y7000 P Y9000 K 2020 година.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите