.

.

YAZHUANG8 Кинески Јазли Tassel Пролетниот Фестивал Pendant Кинески Декоративни Нова Година Украс Кинески Knotting

YAZHUANG8 Кинески Јазли Tassel Пролетниот Фестивал Pendant Кинески Декоративни Нова Година Украс Кинески Knotting

мислење на клиентот:

DEN 1179.60
Достапност
Во достапна форма

Широк украсување сцени : применливи за повеќето места, вклучувајќи ги и украсување на Нова Година партија, дом, канцеларија и повеќе, можете исто така да се откажам нив на дрвото, врата, прозорец, ѕид и во автомобил, со што ќе среќа преку целата година. 1. Кинески јазол е типичен мајчин уметност. 2. Кинески стил украси се погодни за виси на врати, прозорци и ѕидови, тие дефинитивно ќе додадете радост во вашиот дом за време на Кинеската Нова Година. 3. Кина има големо културно наследство. 4. Моќен маскота со црвени Кинески јазол ќе ви донесе среќа и богатство.Како Кинески традиционален украс, кинески јазол и tassel симболизира благосостојба, среќа, здравје, богатство, среќа.Име на производ : Кинески knothint : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.2. Со исклучок на предмети, освен производ се прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете за да го внесете овој магазин, таму ќе биде многу производи за вашиот референца.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите