.

.

BESTCYC 1Pcs 145cm / 57 инчен Дрво Мушка Гарланд со Tassels Farmhouse Селски Земја Монистра Празник Декорација Ѕид Виси Молитва Монистра String

BESTCYC 1Pcs 145cm / 57 инчен Дрво Мушка Гарланд со Tassels Farmhouse Селски Земја Монистра Празник Декорација

мислење на клиентот:

DEN 215.28
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од природно дрво и Јута.Димензии : должина 145cm / 57 инч.Природни дрвени мушка гарланд е совршена завршна акцент на вашиот дом оркестарот!.Можете да ги уредите на стаклени вазни, светилки, табели, книги, и многу повеќе.Оваа гарланд може да донесе жив допир во вашиот vignette или централен.Одличен подарок за дипломирани студенти, мајки, младенците цел, нови мајки, housewarming и повеќе, не гледам понатаму.Тие ќе го донесат вашиот дом и семејството со мир и вера.Пакет се вклучени : 1pcs 145cm должина Дрво Мушка Гарланд.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите