.

.

Северна Америка Спасување МАЧКА Tourniquet Носителот

Северна Америка Спасување МАЧКА Tourniquet Носителот

мислење на клиентот:

DEN 288.00
Достапност
Во достапна форма

coyote - најнов дизајн со идентификатор печ и еластична капа.северна америка спасување борба апликација tourniquet торбичка е специјално дизајниран да им овозможи на персоналот да ги пласираат своите нар c-во tourniquet на нивните вест или опрема за брз и лесен пристап.тоа се прави на 500d ir потпис намалена најлон со molle/другари-стил конектори.дизајниран да се вклопуваат во тактички црна , тренер сина , или спасување портокал c-во.не вклучува tourniquet, исто така, достапен во црна и od (b00d8gz1ma).Оддел Име : Унисекс-Возрасни.C-На Носителот беше специјално дизајниран да им овозможи на персоналот да ги пласираат своите C-Во Tourniquet на нивните вест или опрема за брз и лесен пристап.Тоа се прави на 500 D IR Потпис Намалена Најлон со MOLLE/ДРУГАРИ-стил конектори.C-На Носителот штити вашиот tourniquet од елементи и има лесен-отворете повлече табот со Велкро комплет.Овој оглас е за торбичка само.Tourniquet се продава одделно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите