.

.

heclong Barbell Тегови Чиста Гума Пар Олимписки Тегови 51mm/2inch Центар Тежина Плочи за Салата Насловна Фитнес Кревање Вежба Работа Од Човек

heclong Barbell Тегови Чиста Гума Пар Олимписки Тегови 51mm/2inch Центар Тежина Плочи за Салата Насловна Фитнес

мислење на клиентот:

DEN 19722.24
Достапност
Во достапна форма

★Barbell лист материјал е направен од чиста гума.Тоа е еластични да паѓа и не му наштети на подот, еден пар за продажба (2 пакети). ★центар надградба на анти-носат челик прстен. ★Не се лизга и носат-отпорни, здрава и еколошки материјали. ★На Олимписките тежина плочи имаат дијаметар од 50mm Тежини се компатибилни да Олимписки барови. ★Мулти-функција бар тоа може да се користи за изградба на рамо, рака, градите, грбот и ногата мускулите.Име на производ : barbell board Choose со фитнес ефект : Сеопфатна фитнес exercises Weight : тежина 5 KG, 10 KG, 15 KG, 20 КГ, ЕДЕН Пар за продажба.Материјал : Центар челик прстен+ПРОЦЕСОРОТ rubberspecification : 5 KG : дијаметар 45см, дебелина 2cm10 KG : дијаметар 45см, дебелина 4cm15 KG : дијаметар 45см, дебелина 6cm20 KG : дијаметар 45см, дебелина 8cm When добиеме вашата нарачка, ние ќе брод во рок од 1-3 дена и ќе добиете вашите омилени стока во рок од 12 до 21 ден.Ако сте во можност да примате објектот во рок од 25 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

5KG:
diameter 45cm, thickness 2cm
10KG:
diameter 45cm, thickness 4cm
15KG:
diameter 45cm, thickness 6cm
20KG:
diameter 45cm, thickness 8cm
When we receive your order, we will ship it within 1-3 days and you will receive your favorite commodity within 12 to 21 days. :
If you are unable to receive the item within 25 days, please contact us. :

Им се допаѓа и на купувачите