.

.

Чест Земјата НИ воздухопловната Табличка Рамка

Чест Земјата НИ воздухопловната Табличка Рамка

мислење на клиентот:

DEN 406.56
Достапност
Во достапна форма

Направен во САД.Солидна Екипа Метал - Нема Пластика.Официјално Лиценцирани Производи.Chrome со Печени Емајл Заврши.Нашите американски Воздухопловни Сили Табличка Рамката е направена од chromed челик за долготрајни перформанси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите